Canlı sohbet hattı

By | 10 Şubat 2016

Günlük hayatımızda bir sürü sorunla karşı karşıya kalıyoruz. İş hayatımızda, ilişkilerimizde, hayatımızın belirli dönemlerindedir. Ergenlik çağında ve verdiğimiz kararlardan hemen sonra karşımıza bizi hayattan bezdirecek bir takım sorunlar çıkabiliyor. Bazen bu sorunlar dağ gibi yükselerek boyumuzu aşıyor. Ne yaparsak yapalım bu dertlerden kolay kolay kurtulamıyoruz. Ve haliyle kendimizi bu işlerden uzak tutma gereksinimi duyabiliyoruz. “Başımı alıp gideceğim buralardan” diye konuşuyoruz. Ancak buna gerek yok. Çünkü sizi anlayacak, dertlerinizi dinleyip size yardım etmek isteyecek bir sürü insan bulma şansınız var. Nasıl mı? Tabii ki canlı sohbet hattı ile. Dertlerinizi paylaşmak, içinizi birine dökmek size her zaman iyi gelecek bir şeydir.
Canlı sohbet hattı sizin hayatınızı değiştirebilir. Çünkü ülkenin dört bir yanından insanlar bu sohbet hattı üzerinde toplanarak kendilerine uygun insanları bulmaya çalışırlar. Eğer 500 kişi var ise, bunlardan 250 tanesi yeni bir ilişki, arkadaşlık, aşk, flört gibi şeyler yaşamak için birini aradıklarından gelir. Diğer 250 tanesi ise dertlerini anlatacak, kendilerini dinleyecek bir sırdaş bulmak için gelirler.Ve belki saymadığımız diğer kesimler canlı sohbet hattı üzerinden eğlenebilecekleri birini bulurlar ve gırgır, şamata yaparlar. Kısaca bu sistem hayatınızı değiştirebilir. Çünkü yeni insanlarla tanışmak hayatınızda yaşayacağınız en güzel deneyimlerden bir tanesidir. Ne olacağını veya olabileceğini asla tahmin edemezsiniz. Ancak tanışacağınız yeni insanlar sizinle vakit geçirmek isteyebilirler.Gerçek hayatta karşımıza tek tük insan çıkar. Bu belki bir iş yemeğinde, çalıştığınız şirket ve kurumlarda karşınıza çıkabilecek olan biridir, ya da kaza ile çarpıştığınız. Belki okuldan biriyle tanışırsınız. Hatta belki arkadaşlarınız vasıtasıyla. Ancak yapılan bazı araştırmalar üzerine uzmanlar, internet üzerinden kurulmuş bir arkadaşlığın, gerçek hayatta tanışıp kurulmuş arkadaşlıklardan çok daha uzun sürebileceğini söylüyorlar. Bu doğru bir olgudur. Çünkü internetten tanıştığınız bir insan sizinle kavga etmeye nedenler bulamayacak kadar yenidir.
Arkadaşlığınız sürekli büyür ve daha güzel bir hal almaya başlar. Kim ne derse desin, yeni insanlarla internet üzerinden tanışmak çok daha güzeldir. Canlı sohbet hattı da bu işi yapabilecek en güzel aracılıktır. Gerçek hayatın yoruculuğundan, stresinden ve yoğunluğundan bunalmış olan insanlar genelde soluğu burada alacağından, sizin de kendinize çok benzeyen, aynı sizin gibi dert ve sıkıntılar yüzünden gelen kişiler bulabilmeniz mümkündür. Canlı sohbet hattı size doğru açılan yeni bir macera kapısının anahtarı olabilir. Bazıları bu fikre karşı çıkacaktır. Bu çok muhtemeldir. “Elin adamlarıyla, kadınlarıyla tanımadan, etmeden telefonda konuşulur mu” diye hanım teyzelik yapanlar çıkacaktır karşınıza. Onları önemsemeyin. Önemli olan sizin ne istediğinizdir. Canlı sohbet hattını sadece arkadaşlık yapmak için kullanmayanlar da çıkacaktır karşınıza. Onların derdi arkadaşlık veya sohbet değil, kendilerini tatmin etmektir. Eğer sizin de böyle bir amacınız varsa, 18 yaş üzeri sohbet hatları üzerinden konuşmaya başlayabilirsiniz. Her telden insanların buluşabileceği bu hatlar daha önce de bahsettiğimiz gibi hayatınızı değiştirebilir. Buradan tanıyacağınız insanlar size ilaç gibi gelebilir. İster arayıp içinizi dökün, ister kendinizi tatmin edin. Ancak karşıdakini dinlemeyi de unutmayın. Sizin ne istediğiniz kadar onun da ne istediği önemlidir. Canlı sohbet hatları güzel olduğu kadar enteresandır da. Daha önce adını bile duymadığınız yerleri gidip gören insanlarla tanışma fırsatını yakalayabilmeniz mümkün. Anılarıyla sizlerin içinde bir istek uyandıranlar olacaktır. Hatta belki siz de onların yaptıklarından yapmak isteyeceksiniz ve bunun için planlar yapmaya başlayacaksınız. Belki tanıştığınız kişilerle gerçek hayatta da görüşmeye başlayacaksınız.
İşin duygusal kısmını geçtik, şimdi ise çoğunluğun daha çok tercih ettiği sıcak sohbet kısmına geçiş yapıyoruz. Bugün internette canlı sohbet hattı yazıp arattığınızda sonuçlar genellikle +18 hatlardır. Çünkü insanlar derdini anlatmaktansa başka yollar deneyerek kendilerini dünyadan koparırlar veya zamanlarını eğlenerek geçirirler. Eğlenmekten kastımız da fiziksel temastır tabii ki. Türkiye nüfusunun çoğunluğu bu hatlar üzerinden insanlar bularak onlara çeşitli teklifler yapmaktadır. İşleri sohbettir sohbet olmasına, ama sıcak sohbetlerdir.
Eğer sizin aradığınız bu değil ise sohbet hatları yerine sohbet odalarına gidip oradan insanlarla tanışmanızı tavsiye ederiz. Günümüzde telefon sapıklarının artmasıyla birlikte gözü dönmüş insanlar da baş gösteriyor. Bu hatlar üzerinden birini aramanız sizin için pahalıya mal olabilir. Beki başınıza bir dert alabilirsiniz. O yüzden bu hatları ararken ne yaptığınızın farkında olmanızı ve mutlaka iyice düşünüp karar vermenizi tavsiye ederiz. Ama kaderin size ne vereceğini asla bilemezsiniz. Yeni bir insan, yeni bir macera demektir ve eğer siz de “macera benim göbek adım” diyenlerden iseniz bu hatlar üzerinden insanlarla tanışmaya başlayabilirsiniz. Günümüz teknolojisi sayesinde sizi rahatsız edenlerden hemen dakikasında kurtulabilirsiniz. Numara engellemek sizi güvence altında tutabilir. Ancak aradığınız kişileri dikkatli seçmeniz, başınıza bela almamak için de dikkatli olmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz çünkü iyi sandığınız bir insan yaptığınız tek bir şey yüzünden hayatınızı mahvetmeye kalkışabilir. Arkadaş bulmak için sizin gibi bu yolu deneyecek birçok iyi ve “kötü” insanların da olacağını lütfen unutmayınız.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir